Audio/Video

Vuelta a Uruguay 2015 Etapa 5


A Audio/Video

Fotoquiz


Photo courtesy: Piet Kessels

Sepa o adivine el nombre del corredor en el foto y recibe 5 puntos.

A Fotoquiz

Adiciones


Christoforou, Antri
Foto: © Velo Veritas

A Adiciones

Resultados hoy



  2ª etapa 500 Millas del Norte José Luis Rivera
  1ª etapa Clásica Semana Santa Omar Benitez
  2ª etapa Driedaagse van De Panne Alexander Kristoff
  Krasnodar - Anapa Andrei Solomennikov
  1ª etapa Tour of Thailand Kohei Uchima
  6ª etapa Vuelta Ciclista del Uruguay Francisco Ramón Chamorro Piva


  1ª etapa 500 Millas del Norte Hector Maximiliano Lucero
  1ª etapa Driedaagse van De Panne Alexander Kristoff
  5ª etapa Vuelta Ciclista del Uruguay Alan Matias Presa Pirez


  Criterium International de Blida,  Blida Abdelbasset Hannachi
  4ª etapa Vuelta Ciclista del Uruguay Laureano Rosas


  Atomic Long Race,  Abbotsford Will Routley
  American Continental Championships, Mountainbike, Eliminator Luiz Henrique Cocuzzi
  American Continental Championships, Mountainbike, Eliminator (V) Xiomara Guerrero
  Annemasse - Bellegarde et retour Guillaume Martin
  Campeonato de Budapest, Ruta, Contrarreloj Individual, Hungría Tomáš Nagy
  Trofeo Alfredo Binda - Comune di Cittiglio,  Cittiglio (V) Lizzie Armitstead
  Davis Cup,  Claremorris Bryan McCrystal
  Clasificación General Final Criterium International,  Critérium International Jean-Christophe Peraud
  2ª etapa Criterium International,  Critérium International Jean-Christophe Peraud
  Estella, Mountainbike David Valero
  Estella, Mountainbike Sandra Santanyes Murillo
  Gent - Wevelgem Luca Paolini
  Gent - Wevelgem (V) Floortje Mackaij
  Boucles Guégonnaises,  Guégon Marc Fournier
  Langenlois/Zöbing, Kamptal-Klassik,  Langenlois, Mountainbike Florian Vogel
  Langenlois/Zöbing,  Langenlois, Mountainbike (V) Maja Wloszczowska
  GP Courtine,  Les Genevez Patrick Müller
  Les Genevez (V) Lise-Marie Henzelin
  Les Genevez, U19 Mario Spengler
  Clasificación General Final Volta a Lleida,  Lleida (d) Artem Samolenkov
  3ª etapa Volta a Lleida,  Lleida (d) Peio Goikoetxea Goiogana
  Meer-Hoogstraten,  Meer Christopher Latham
  Criterium de Monaco,  Monaco (b) Matteo Draperi
  Monte Ceneri, Mountainbike Nino Schurter
  Monte Ceneri, Mountainbike (V) Irina Kalentyeva
  Novi Sad, Mountainbike Adrian Brzozka
  Novi Sad, Mountainbike (V) Jovana Crnogorac
  Clásica Orizabita,  Orizabita Moises Aldape Chavez
  Pepingen, Mountainbike, Cadetes Owen Valcke
  Pepingen, Mountainbike, Cadetes (V) Aimee Schoe
  Pepingen, Mountainbike, Elite/U23 Joris Massaer
  Pepingen, Mountainbike, Elite/U23 (V) Joyce Vanderbeken
  Pepingen, Mountainbike, Juniores Niels Derveaux
  Clasificación General Final San Dimas Stage Race Emerson Oronte
  3ª etapa San Dimas Stage Race Cory Lewis Williams
  Clasificación General Final Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali Louis Meintjes
  4ª etapa Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali Louis Meintjes
  Sherwood Pines,  Sherwood, Mountainbike Ruben Scheire
  Clasificación General Final Ronde van Normandië,  Tour de Normandie Dimitri Claeys
  6ª etapa Ronde van Normandië,  Tour de Normandie Floris Gerts
  Clasificación General Final Tour ta'Malta Luca A. Caruso
  4ª etapa Tour ta'Malta Michele Genovese
  Clasificación General Final Volta ao Alentejo Paweł Bernas
  5ª etapa Volta ao Alentejo Johim Ariesen
  Clasificación General Final Ronde van Catalonië,  Volta Ciclista a Catalunya Richie Porte
  7ª etapa Ronde van Catalonië,  Volta Ciclista a Catalunya Alejandro Valverde Belmonte
  3ª etapa Vuelta Ciclista del Uruguay Francisco Ramón Chamorro Piva
  Clasificación General Final VW Cyprus Cycling Tour Roman Paramonov
  3ª etapa VW Cyprus Cycling Tour Roman Paramonov


  Sunny King,  Anniston Tyler Magner
  Circuit International de Constantine,  Constantine Hichem Chabane
  1ª etapa parte b Criterium International,  Critérium International Fabio Felline
  1ª etapa parte a Criterium International,  Critérium International Benjamin King
  Prix Gilbert Bousquet,  Landivisiau (b) Franck Bonnamour
  2ª etapa parte b Volta a Lleida,  Lleida (d) Peio Goikoetxea Goiogana
  2ª etapa parte a Volta a Lleida,  Lleida (d) Dmitriy Strakhov
  Trofeo Auro Boreri,  Milano - Busseto Simone Consonni
  Putte-Beerzel,  Putte (a) Christopher Latham
  Gauteng,  Randburg, Mountainbike Matthys Beukes
  Gauteng,  Randburg, Mountainbike Mariske Strauss
  Graperide,  Renwick (a) Jason Christie
  2ª etapa San Dimas Stage Race Robin Carpenter
  3ª etapa Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali Francesco Chicchi
  5ª etapa Ronde van Normandië,  Tour de Normandie Bjørn Tore Hoem Nilsen
  3ª etapa Tour de Perth Sam Crome
  3ª etapa Tour ta'Malta X X
  4ª etapa Volta ao Alentejo Paweł Bernas
  6ª etapa Ronde van Catalonië,  Volta Ciclista a Catalunya Sergey Chernetskiy
  2ª etapa Vuelta Ciclista del Uruguay Francisco Ramón Chamorro Piva
  2ª etapa VW Cyprus Cycling Tour Roman Paramonov


  Clasificación General Final Clásica Nacional Ciudad de Anapoima Oscar Sevilla Ribera
  3ª etapa Clásica Nacional Ciudad de Anapoima Cristián Camilo Serrano Forero
  E3 Prijs Harelbeke / Vlaanderen,  Harelbeke Geraint Thomas
  Harelbeke, Criterium Danny van Poppel
  1ª etapa Volta a Lleida,  Lleida (d) Mikel Elorza Pagaldai
  Marseille, Mountainbike Kévin Miquel
  Marseille, Mountainbike (V) Laura Charles
  Agonas Thysias,  Sacrifice Race, Elite/U23 Michalis Kortsidakis
  1ª etapa San Dimas Stage Race Emerson Oronte
  2ª etapa Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali Ben Swift
  4ª etapa Ronde van Normandië,  Tour de Normandie Nicolas Vereecken
  2ª etapa Tour de Perth Raphael Freienstein
  Clasificación General Final Tour International de Constantine Amanuel Gebrezgabihier Egerzeigzaarhka
  3ª etapa Tour International de Constantine Salim Keddah
  Clasificación General Final Tour of Canakkale Ahmet Akdylek
  3ª etapa Tour of Canakkale Ismail Akşoy
  2ª etapa Tour ta'Malta Giuseppe Di Salvo
  3ª etapa Volta ao Alentejo Johim Ariesen
  5ª etapa Ronde van Catalonië,  Volta Ciclista a Catalunya Alejandro Valverde Belmonte
  1ª etapa Vuelta Ciclista del Uruguay William Chiarello
  1ª etapa VW Cyprus Cycling Tour Loukas Katapodis

A Calendarios

Adiciones Forums

  Cycling Battle   01-04-2015 22:14:13
Puntentabel ploegentijdritten

Re: 01-04-2015 22:14:13 stumpers1:
...


A Forum

Carreras a etapas

Agenda

Por esta rúbrica puedes publicar tus propios temas. Añada aquí su propio evento!

Voetbal-en wielerbeurs Kluisbergen

04-04-2015
Op zaterdag 04/04/15 (dag voor de Ronde van Vlaanderen) organiseer ik voor het eerst een voetbal-en wielerbeurs. De beur ...
Continuar »

Wielerruilbeurs Hooglede

04-04-2015
Op zaterdag 4 april 2015 organiseert de Koninklijke Wielerclub 'De Yzerzonen' reeds voor de
twintigste maal in ...
Continuar »

Fabian Cancellara komt!

06-04-2015
Beste Fabian-supporters aller landen, verenigt u! Want op Paasmaandag 6 april komt de Beer uit Bern in hoogsteigen pers ...
Continuar »


Open Nederlands Kampioenschap Wielerquiz

11-04-2015
Hoe heette de hond van Luis Ocaña? Wie was naast Jan Raas en Gerrie Knetemann de derde bebrilde wielrenner in de Raleig ...
Continuar »

De 9de RetroRonde op 13 en 14 juni 2015

13-06-2015 - 14-06-2015
Grijp uw agenda en omcirkel alvast 13 en 14 juni 2015 want dan barst de RetroRonde-gekte in Oudenaarde en omstreken wee ...
Continuar »